ABREAKTIVNÍ PSYCHOTERAPIE - léčba traumat, neuróz, psychóz

Studia alternativní psychologie jsou celoživotním systémem vzdělávání. Měla jsem ohromné štěstí, že jsem při svém hledání dostala darem na cestu Kašmírský šivaismus, nejvyšší filozofii a psychologii v jednom, cestu sidhů, vysvobozených bytostí.  Vždy jsem se velmi zajímala o své nitro, již od dětství jsem v sobě silně cítila síly, které přesahovaly vše,  mne samotnou. Školská psychologie mě ale opravdu nikdy nelákala, nemohla jsem se zbavit pocitu,že každý titulovaný pycholog nebo psychiatr dříve nebo později dopadne tak,že potřebuje psychologa. Jak mě může vyléčit ten, kdo sám zobe chemické preparáty? Vždy když Vám někdo radí, podívejte se jak žije on,jestli umí poradit sám sobě.

Psychologie budoucnosti bude spočívat v absolutním pochopením  toho, co  LIDSTVÍ přesahuje, SEBE -Vědomí. Všechny naše psychické problémy jsou určovány jednou jedinou příčinou, úplným zapomněním na to, že naše podstata je duchovní. Tím, že jsme zcela propadli a uvěřili materiálnímu názoru na svět, jsme zapomněli, kdo opravdu jsme, JSME pozorující vědomí. Pokud si tohoto vědomí nejsem vědom, jsem bez sebe_vědomí a to je jediná prapříčina všech vnirřních problémů. Přestali jsem vnímat živoní sílu a lásku a proto máme strachy a vnitřní neklid.

Téměř každá psychická nemoc, silný vnitřní neklid je ve své podstatě psychospirituání krizi, rozpomínáním. Lékařská věda zasahuje do tohoto procesu nešetrně a neeticky antidepresívy. Ve své podstatě dojde k tomu, že naší zmatenou probouzející se duši doslova zastaví ve vývoji,což má opravdu neblahé následky. Většinou apatie, únava, ztráta radosti ze života,aby taky ne!!

Jedinou a opravdovou možostí léčení pychických problémů je pomalé a důsledné čištění traumat z podvědomí,z odžitých nepříznivých životních situací,viz. oddíl Regresní terapie. V kombinaci s dýchacími technikami známých z jógy jako pranajáma.Prána-životní energie, jáma-kontrola. Pránajáma je tedy kontrola nad životní energií.

POKUD CHCETE VĚDĚT VÍC, NEBOJTE SE MĚ KONTAKTOVAT!!!!

Kontakt

Dagmar Kubešová

terapieslunecnice@seznam.cz

Fügnerova 490, 388 01 Blatná

774440062

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode