REGERSNÍ terapie, znamená přestat emocionálně reagovat na určitou situaci

Je nejúčinější nástroj, jak přijmout situaci, kterou nemohu změnit. Jak se zbavit omezujících postojů a vzorců chování, které mě omezují.

Všechny alternativní terapie mají za cíl navázat spojení s naším nejvyšším rádcem - vrozenou intuicí, od které jsme se díky výchově, negativnímu naprogramování ve školách a v celé společnosti odpojili a začali jsme posilovat pouze naše EGO - naší falešnou identitu. Ego má jediný cíl - ovládat, řídit a vlastnit. To jsou právě ty vlastnosti, které nám často činí ze života peklo. PROBUZENÍM vlastní intuice v průběhu terapie, se v klientovi obnoví spojení s vlastní sebeléčebnou silou. Terapeut zde slouží pouze jako průvodce, který pomůže klientovi obnovit v sobě tuto zapomenutou vlastnost.

Regresní terapie, regres zn. cesta zpátky do situace, kde vznikla vazba na negativní pocity

- terapie, pomocí které se můžete zbavit mnoha problémů, které Vás v současné době tíží a trápí a se kterými si sami nevíte rady Vy, ani dnešní lékařská věda. Na první  schůzce se dozvíte, na jakých principech je terapie založena, co může klient od terapie očekávat, jaké jsou její výsledky. Kvalitní terapie může být pouze v prostředí důvěry mezi klientem a terapeutem.

Podmínky terapie a stornopoplatky: na terapii se může objednat kdokoliv, děti do 18ti let se souhlasem rodičů

základní cena terapie 1500Kč/ max.doba 2hod., pokud terapie přesahuje tuto dobu doplatek je 200Kč za pul hodiny

STORNOPOPLATKY  POŽADUJI U KLIENTU, KTEŘÍ OPAKOVANĚ RUŠÍ OBJEDNÁVKY NEBO SE OMLUVÍ /TEDY SPÍŠE VYLMLUVÍ /NA POSLEDNÍ CHVÍLI, TEDY DO 24HOD.PŘED PŘEDEM DOHODNUTÝM TERMÍNEM, STORNO DEN PŘEDEM -POPLTEK 500KČ, STORNO V DEN OBJEDNÁVKY POPLATEK 1000KČ

 

V terapii je využito toho, že naše PAMĚŤ obsahuje naprosto dokonalý, souvislý a kompletní záznam o celé naší existenci. Všichni máme v paměti uloženy záznamy událostí jak příjemných, tak i nepříjemných - traumatizujících. Tyto traumatizující události pak podstatným způsobem ovlivňují náš život a to většinou na nevědomé úrovni. Proto my sami si jejich působení vysvětlujeme jako působení jiných vlivů např. dědičnosti, náhod apod. Základem práce s klientem je vlastnost psychiky, že podobné vybavuje zase podobné. Velmi jednoduše řečeno - dostanete-li se do situace, která je podobná nějaké, kterou jste již prožili a byla v ní přítomna bolest (nehoda, úmrtí v rodině, šikana...), je velmi pravděpodobné, že budete reagovat obdobně (byť nevědomě). Např. V dětství jste si zlomili nohu na lyžích, velice to bolelo a plakali jste. Dnes se tato událost může nevědomky připomínat. Vždycky, když se zatáhne obloha, vás bolí nohy... Takto praxe ukazuje vznik nejrůznějších chorob a strachů (fobií). Např. strach ze zubaře-klient někdy prodělal nepříjemnou zkušenost, dnes se vybavuje strach vždy, když se lékař dotýká kovovým nástrojem jeho zubů. Nebo migréna - často bývá způsobena nezpracovaným porodním traumatem, kdy je hlava novorozence svírána v porodních cestách, lékař nutí matku k tlaku.. a právě tlak-nerozlišený-např. časový pres v práci může být neuvědomělým spouštěcím mechanismem při migréně. Děti, co byly vychovávány tvrdou rukou ze strany rodičů, mají v dospělém věku problém s autoritami. Vždy se v podvědomí vybavuje chování rodičů a adekvátně chování daného jedince. I když nehrozí výprask, chová se stejně jako dítě. Klientku jako dítě bratr topil ve vaně, dnes pociťuje ve vodě strach. Toto jsou pouze názorné ukázky, každý člověk je jedinečná idividualita a jeho osud je jedinečný též.

Praxe ukazuje, že všechny záznamy uložené v naší paměti jsou uspořádány a zaznamenány v pořadí, v jakém se do ní postupem času ukládaly. Každý z nás je, a to platí bez rozdílu věku, pohlaví, barvy pleti nebo národnosti, schopen si vše vybavit! Dokážeme si vybavit události včerejšího dne. Ano, ale včerejším dnem náš život nezačal. Včerejší den, který máme ještě v živé paměti, není to poslední, co jsme schopni z naší paměti získat. Umíme si vybavit vše, co se kolem nás dělo před týdnem, měsícem, ale i v době našeho narození. V paměti máme uloženo i to, co se s námi dělo po celou dobu prenatální. Hledání traumatizujících událostí v naší minulosti může pokračovat dále. Okamžik početí není konečná stanice našich vybavovacích schopností a není jím omezena ani naše paměť. Je možné jít ještě hlouběji do minulosti...

Bachova květová terapie-homeopatika psychiky

Na základě vstupního psychologického testu se klientovi zhotoví esence z bylin, dle jeho aktuálního psychického stavu.Terapií se léčí psychické postoje, které brání tomu, abychom mohli prožívat život radostně. Jsou to různé druhy fóbií, strachů, vin, křivd a nespokojenosti nebo nových začátků - např. strach z nového zaměstnání, z těhotenství a následné odpovědnosti... u studentů strach ze zkoušek. Esence jsou vhodné i pro děti a těhotné, dále jsou velmi vhodné i pro zvířata, např. potlačení agresivity u psa...

Bachovu květovou terapii zasíláme po celé republice, zavolejte nebo napište mail a na základě testu vám namícháme přesnou esenci,která vás zbaví postojů, které vám způsobují problémy....:)

Empatické naslouchání a radikální odpuštění

Jedná se o alternativní formy terapií, které se ve školách nevyučují. Přitom by se měly tyto jednoduché formy postavené na etice a empatii dle mého názoru vyučovat už na základních školách. Terapie je postavena na velmi jednoduchém principu, čím je vyprávění příběhu, který mi způsobuje nějaký problém několikrát po sobě. Tímto si asociací začneme tlačit na práh podvědomí a spojíme se s naším nějvyšším rádcem-vlastní intuicí. Ta nám umožní podívat se pod odborným vedením na celou naši situaci poněkud z vyššího principu. Dovede nás k pochopení, že nic se neděje náhodou a všechny situace nás něčemu učí.

Cíl alternativních terapií

Cílem terapie je odstranit negativní vlivy a postoje, které nás v životě omezují a  které se v průběhu vašeho života vyskytly a které ve Vás zanechaly své stopy. Terapie pomáhá pochopit příčiny a souvislosti, způsobující Vaše současné psychické problémy nebo bolesti, které momentálně vnímáte. Když vše pochopíte a zpracujete, odbouráte tím jejich působení na vaší psychiku. Osvobodíte se od jejich vlivu na Vás, čímž se podstatně změní Váš přístup k řešení podobných problémů. Budete je již umět vyřešit.

Kontakt

Dagmar Kubešová

terapieslunecnice@seznam.cz

Fügnerova 490, 388 01 Blatná

774440062

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode